Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 234 Kez Okundu

Üvey Babamı Düşündüğüm Zaman Hâlâ Meme Uçlarım Sertleşiyor

Üvey Babamı Düşündüğüm Zaman Hâlâ Meme Uçlarım Sertleşiyor

Adım Sema, 21 yaşındayım ve toplu bir kızım. Bu yazıyı geçen ay yaşanan gerçek bir anımdan yola çıkarak yazıyorum, umarım kışkırtıcı bulursunuz çünkü ben yaşananlardan çok etkilenmiştim. Hatta hâlâ aklıma geldiğinde bile kendimden geçiyorum, göz bebeklerim küçülüyor, meme uçlarım sertleşiyor. Üvey babamdan çok etkilendim. Ben çok ufakken birlikte yaşamaya başladık, hayat işte… özellikle o dönemde öz babamın da yanına giderdim ama haftada iki gün ve genelde işte olur. Artık bu rutine alıştık sanırım.

Üvey Babam ile Seks Hikayem

Zamanla üvey babamı çok sevdiğimi fark ettim. Bu çocuksu sevgi zaman ilerledikçe daha kadınsı bir hal aldı. Elbette annem, ben ve üvey babamdan oluşan çekirdek ailemizden fazlasıyla memnundum ama özellikle üvey babamla yalnız kaldığım zamanları çok severdim. Bu maalesef bu da pek mümkün olmazdı, ben küçükken annemin aklında, derinlerde bir yerde bir vesvese olsa gerek ki bizim yalnız kalmamızı pek istemezdi. Sonra üniversite, okul, vs. derken hayat devam etti. Malum Korona, hepimizin hayatını etkiledi ve okullar uzaktan eğitime geçince, yeniden eve geldim. Bu zaman zarfında da annem işe girmiş evde pek olmuyor ve sürekli üvey babamla yalnızım, eski o koruyucu halinden eser kalmamış, zaten kimi kimden koruyacak! Kesinlikle hedefi şaşırıyor… tehlikeli olan benim, yani benmişim! Ben de bunu zamanla anladım. Geçen ay başı, sabah uyandık. Yine sıradan günlerden biriydi, üvey babamın yataktan kalkıp, geldiğini gördüm. 42 yaşında adamda nasıl öyle bir vücut olabilir? Resmen taş! Esmer ve iri, fit… üstelik o açık alınlı, kapkara gözlerle bakan gamzeli yüzü bir yandan onu şımartmak istememe neden oluyor. O an fark ettim, eşofman giymiş ama altında iç çamaşırı yok ve uykunun sersemliği erekte olmuş.

Anlatamam o dayanılmaz hissi, ben de dayanamadım zaten ve yakınlaşmaya başladım. Hiçbir şekilde kendime engel olamıyordum, anlaşılan o da bunu yapamıyordu ki ne istersen bana sundu, sadece sessiz bir köle gibi söylediklerimi, bazen de söylemeye utansam da bakışlarımda belli ettiklerimi yaptı. Salondaydık, kanepeye yakın, uzanmasını istedim. Zaten içinde iç çamaşırı yoktu, eşofmanı indirdiğim zaman o ana kadar kocaman olan sikini gördüm ve içimde bir şeyler koptu, heyecanlandım! Bakire değildim, bu deneyim vardı ama böylesi asla! Güzel bir sakso çektim, hiçbir erkek arkadaşım ben sakso çekerken boşalmamıştı ama sevgili üvey babacığım bu aşamada sınıfta kaldı, neyse ki 5, 10 dakika sonra ikinci raunt için yeterince güç topladı ve akşama kadar seviştik.